HAKKIMIZDA

Kaliteyi , yenilikleri ve hayalleri ürettiği ürünlere yansıtan ve yansıtmaya devam eden ADIGÜZEL ÇANTA olarak kurulduğumuz 2015 yılından bu yana beklentilerinize cevap veriyoruz . Amacımız size harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Toptan bez çanta imalatını kendimiz yaptığımız için müşterilerimize aracısız ulaşmak ve aradaki fiyat artışlarını önleyerek ürünlerimizi düşük maliyetlerle doğrudan müşterilerimize ulaştırmak istiyoruz.

Geniş bir yelpazeye hitap eden çanta imalatımızla; Tüm resmi ve özel kuruluşların, hac ve umre organizasyon firmalarının, marketlerin, promosyon ve hediyelik sektörünün, reklam ihtiyacı olan tüm işletmelerin, otel ve fuar organizasyonlarının ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

İmalat yaptığımız için, satılan ürünlerin ölçü ve renklerine, milimetre cinsinden ve ebatlarına dikkat ederek istenilen kumaş ve ürün üzerine basılacak görsellerin seçiminde tamamen esnek davrandığımızı bilmenizi isteriz. Müşterilerimizin vereceği ölçü ve renklere göre fiyat artabilir veya azalabilir.

Bizi arayarak istediğiniz ürünü birlikte tasarlayabilir, tüm detayları görüşebilir ve hayal ettiğiniz ürünü birlikte üretebiliriz.

Uzman kadromuz ve ekipmanlarımız sayesinde firmamız günlük olarak; Ürünün şekil ve özelliklerine göre yaklaşık 30 bin adet üretim kapasitemiz olduğundan siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılamayı umuyoruz.

Misyon

Misyonumuz; müşteri odaklı modern tasarım ve modeller geliştirip, bunları üretim tecrübesi ve takım ruhuyla birleştirerek her zaman müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktır.

Amacımız, insanlara güven aşılayarak, isteklerini her zaman en iyi şekilde, kaliteli ve hızlı olarak yerine getiren bir firma olarak yolumuza devam etmektir.

Vizyon

Şirketimizin ulaşmak istediği noktayı ifade eden vizyonumuz; içinde bulunduğumuz zorlu rekabet yarışında hızı, kalitesi ve üretim gücüyle müşterilerimiz için akla ilk gelen marka olmaktır. Temel değerlere ve ortak hedeflere sahip olmak, her zaman mutlu çalışanların ve memnun müşterilerin olduğu dengeye sahip bir şirket olmak en önemli amacımızdır.

ÜRETİM

Bez çanta imalatı günümüzde kullanımı gittikçe yaygınlaşan bez çantalar, poşet, naylon veya karton olan rakiplerinin hızla yerini almakta. Bu değişim hem doğa için faydalı, çevre dostu olduğundan hem de süreklilik sağlayarak alıcıya tekrar kullanma rahatlığı verdiğinden talep oldukça artmakta.

Bu kadarla da kalmıyor farklı tarzları ve minimal yapılarıyla da ilgi çektiklerinden kadın ve erkek fark etmeksizin gündelik çantalarında konumlarını elinden almakta ve dünya çapında yaygınlaşmasıyla almaya da devam etmektedir.

Adıgüzel Çanta olarak; birçok farklı tarzda, renkte ve baskılı çeşitleri bulunmakta olup kullanımın yaygınlaşmasıyla çeşitleri de türetmekteyiz. Hem aksesuar hem pazar/market alışverişleri hem gündelik kulanım hem okul çantası hem de spor çantası olarak kullanılabilmektedirler.

Adıgüzel Çanta olarak hem milli sermayeye katkıda bulunmak hem de doğanın ve insanın sağlıklı bir yaşam sürmesinde kaliteli bir şekilde ilerlemesini amaçlamış olup, Bez çanta imalatından sonra daha da yaygın bir biçimde kullanılmaya başlayan bez çantalar hem dayanıklılıkları ile hem de uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlamalarından kaynaklı fazlaca tercih nedenidir.

Bez çanta imalatı devam ettiği takdirde çevrenin ve insanın korunması kadar, insan hayatının gündelik yaşamını da kolaylaştırması bir o kadar devam edecektir. Bez çanta imalatı tüketicinin isteğine göre tam cevap veren bir üretim sistemidir. Bez çanta imalatından elde edilen bez çantalar, organik ve yumuşak formu açısından da her yaştan insan için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Blog yazıları

Sektör ve işimizin püf noktaları hakkında blog yazıları

blog
Tela Çantalarla Tanışın: Kullanışlı, Dayanıklı ve Çevre Dostu Çanta Seçeneği

Merhabalar, Bugün sizlerle tela çantalardan bahsedeceğiz. Tela çantalar, son yıllarda giderek daha popüler hale gelen [...]

Ham Bez Çantaların Sırrı: Çevre Dostu, Uzun Ömürlü ve Kullanışlı

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlerle ham bez çantalardan bahsedeceğiz. Ham bez çantalar, son yıllarda popülerliği giderek [...]

İp Büzgülü Çantalarla Tarzınızı Yansıtın

İp büzgülü çantalar, genellikle pamuklu veya kanvas kumaştan üretilirler. Bu sayede hem hafif hem de [...]